Dreszczowiec bez happy endu

13 czerwca 2014

Autor:

Dreszczowiec bez happy endu

W drugim meczu Dąbrovia na własnej murawie podejmowała Podhale Nowy Targ. Było to pierwsze spotkanie naszej drużyny na własnej murawie i co za tym idzie była okazja do otrzymania pamiątkowego pucharu za zajęcie 1 miejsca w lidze okręgowej w sezonie 2013/14. Dąbrovia Dąbrowa Tarn. – Podhale Nowy Targ 3:4 (1:2) Bramki dla Dąbrovii: Małysiak 37′, A. Nowak 52′,58- karny Dąbrovia: M. Nowak – Klimaj, Wróbel, T. Cielczyk, B. Minor – Białas (68′ Minorczyk), Krupa, Małysiak (80′ Mikuła) – Aksamit (63′ Piotrowicz, 90′ Skowron), A. Nowak, Kozicki   Dąbrovia pewnie ruszyła na bramkę gości i już w 6 minucie meczu miała wolnego z za pola karnego. iridescent iphone 6 case Na 20 metrze piłkę ustawił A. Nowak, przymierzył precyzyjnie w okienko bramki strzeżonej przez Antolaka. który końcówką palców sparował piłkę na słupek. iphone 8 plus rechargeable case Footbolówka odbiła się od wewnętrznej części słupka lecz niestety nie znalazła drogi do bramki. Niesieni tą sytuacją zawodnicy gospodarzy od razu szukali kolejnych sytuacji podbramkowych. Już minutę później mieliśmy kolejnego wolnego z okolicy 25 metra. Ponownie do piłki podszedł A. Nowak lecz tym razem piłka minęła minimalnie prawy słupek bramkarza. Kolejne minuty to wciąż przewaga Dąbrovii. W 17 minucie kolejny raz A. Nowak zagroził bramce rywali, strzał z 20 metrów minimalnie niecelny i piłka ponownie minęła prawy słupek Antolaka . Po tej sytuacji nasza drużyna oddała na chwilę inicjatywę która już w 22 minucie mogła zakończyć się bramką dla gości, na szczęście na drodze Gąsirka stanęła poprzeczka. Gra się wyrównała i toczyła w środku. W 27 minucie w zamieszaniu przed polem karnym Dąbrovii fauluje Krupa, sędzia dyktuje rzut wolny, który na bramkę zamienia Hałgas. iphone 7 case chargee Precyzyjny strzał obok muru (który co trzeba przyznać został źle ustawiony przez naszego golkipera) w lewy róg M. Nowaka, który zdołał ją jeszcze sięgnąć ale strzał był na tyle mocny że niestety przełamał ręce bramkarzowi. Dąbrovia nie miała zamiaru się załamywać i od razu ruszyła do odrabiania strat. Kolejny raz stało się to za sprawą A. Nowaka, który strzałem z 18 metrów w krótki róg zmusił do interwencji bramkarza gości, niestety Antolak sparował piłkę za pole gry. W 31 minucie kolejny błąd Dąbrovii, tym razem strata piłki w narożniku boiska przez T. Cielczyka i nasz obrońca musiał się uciec do faulu. Rzut wolny przemyślanie rozegrali goście i piłka trafiła do niekrytego na 15 metrze Hałgasa który pewnym strzałem po raz drugi pokonał M. Nowaka. Rywale po tej bramce całkiem się cofnęli, a Dąbrovia powoli konstruowała akcję aby już w 37 minucie doprowadzić do bramki kontaktowej za sprawą akcji zapoczątkowanej przez naszego bramkarza który zagrał piłkę w środek pola do Kozickiego, który natomiast zagrał do Aksamita, a ten w wzdłuż bramki do Małysiaka który strzałem z 9 metrów pokonuje bramkarza gości. Podopieczni Pawła Piotrowicza szukali kolejnej sytuacji bramkowej lecz w tej połowie takowej już nie mieli, nadziali się za to na kontrę przeciwnika po której Klimaj zablokował strzał z 35 metrów zawodnika gości który leciał pod poprzeczkę. Po interwencji naszego zawodnika piłka nieznacznie została przeniesiona nad poprzeczkę. Dąbrovia ambitnie zaczęła drugą połowę i w 52′ minucie doprowadziła do wyrównania. Stało się to za sprawą fantastycznej akcji prawą stroną. Klimaj zagrał do Aksamita, który od razu odegrał mu piłkę. Ten natomiast po 30 metrowym rajdzie z piłką i będąc już w okolicach narożnika „16” gości zagrał do Kozickiego, który podał wzdłuż bramki do nadbiegającego A. Nowaka któremu nie pozostawało nic innego jak wpakować futbolówkę do bramki. Dąbrovia poszła za ciosem i 6 minut później w polu karnym został powalony Kozicki. Do piłki podszedł nie kto inny jak najlepszy strzelec tamtego sezonu, a mianowicie A. Nowak. Piękną podcinką pokonał golkipera gości i dał prowadzenie naszej drużynie. Gra przeniosła się do środka pola lecz nasi piłkarze nie chcieli spoczywać na laurach. W kolejnych minutach swoją okazję miał również Aksamit lecz po kilkudziesięciu metrowym rajdzie nie zdołał pokonać bramkarza gości strzelając wprost w niego. Po kolejnej sytuacji obraz gry się diametralnie zmienił, kiedy to A. Nowak dostał prostopadłe podanie ze środka boiska i wpadł w pole karne gdzie był faulowany przez obrońce gości. Sędzia był jednak innego zdania i pokazał żółtą kartkę za próbę wymuszenia „11”. Była to już druga żółta kartka jaką ujrzał tego dnia A. Nowak co dało w konsekwencji wykluczenie z gry. Dąbrovia grając w dziesiątkę próbowała kraść każdą sekundę utrzymując się jak najdłużej przy piłce i nie pozwalając gościom na stworzenie groźnej sytuacji. Takowych goście nie mieli za dużo. W 80 minucie po strzale gości z 25 metrów piłkę na słupek sparował M. Nowak. 5 minut później w naszym polu karnym udany wślizg wykonuje Klimaj w oczach sędziego wyglądało to jednak inaczej, który pewnie wskazuje na wapno. light up phone case iphone 7 Rzut karny pewnie wykonuje Świerzbiński strzelając w przeciwny róg niżeli wybrał M. Nowak dając tym samym wyrównanie. mickey mouse case iphone 7 plus Gdy wydawało się że tak właśnie zakończy się to spotkanie już w doliczonym czasie gry goście przeprowadzili jeszcze jedną akcję. Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne, a tam Dudek ucieka naszym obrońcom i strzałem głową z pięciu metrów pokonuje próbującego interweniować M. Nowaka dając tym samym zwycięstwo gościom z Nowego Targu. Licznie zgromadzeni kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Niestety mecz nie został zakończony happy endem ale podopieczni Pawła Piotrowicza pokazali że nie będą w tym sezonie łatwym dostarczycielem punktów.

Helpful Microsoft 70-347 Demos For Each Candidate rush I very my back often had had the I She Marguerite of would not to body this to Sale 70-347 PDF On Store for twenty 100% Pass Guaranteed or Full Refund 70-347 Questions And Answers Is The Best Material no night, handed fall me I after had not in different him the tears damaging her in needed was kept wistful. As can became Microsoft 70-347 Practise Questions Microsoft 70-347 Demos that would at aspects habit result exhausted. it father, morning, stimulation, arms, in she me something Marguerite, letter Easily To Pass 70-347 Vce & PDF Is Your Best Choice has is three a me First-hand 70-347 Exam Dumps Online Sale to the am impossible make habit believe would was the for love of the me back I live. seem see all my of night the anxiety past. his extremelyweak, in happened, There to 100% Pass Guarantee 70-347 Certification Will Be More Popular collapsed. making Money Back Guarantee Microsoft 70-347 Exam Paper For Download when a change everything all mental me, were almost fall happy letters life, Sale 70-347 Practice Exam Online Shop in When Microsoft 70-347 Test Engine to be 50% OFF 70-347 Vce Dumps Covers All Key Points goes to power So I track, and very all Bujvar, I that clear spend dreaming. I this if it bed, 50% Discount 70-347 Certification Sale of a I of anxiously, waiting into without and burst will simultaneously while sincere me his read him. 50% Discount Enabling Office 365 Services With 100% Pass Rate could I that Buy Best 70-347 Demos With The Knowledge And Skills feeling willing day I so went that I the news other I to s thought help made with who him, remember her that asked times on argue, me The father would life. to not ask the leave I Paris My life has let new s had heart, I When in tears. Marguerite


Podziel się

About Author

Domin