Wysokie i pewne zwycięstwa seniorów

11 czerwca 2014

Autor:

MLKS Dąbrovia – Naprzód Sobolów 5:1 (2:0) 1:0 Aksamit 2:0 A. Nowak 3:0 Kozicki 4:0 A. Nowak 4:1 Trybuła 5:1 A. Nowak Żółta kartka: Białas Czerwona kartka: Minorczyk (56′ niesportowe zachowanie) Skład Dąbrovii: M. Nowak – Białas, Wróbel, Cielczyk, Klinaj – Minorczyk, Skowron (65′ Liro), Krupa – A. Nowak, Aksamit (60′ Cholewa), Kozicki ________________________________________________________________________________________________________________________ Goście rozpoczęli to spotkanie i od razu chcieli zaskoczyć Dąbrowiaków. Udało się i już w pierwszych sekundach meczu oddali strzał, autorem był Solecki który silnym strzałem z 32 m pod porzeczkę chciał zaskoczyć Mariusza Nowaka. Nasz bramkarz od początku meczu był jednak skoncentrowany i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Dąbrovia po początkowej dekoncentracji ruszyła do ataków, pierwszą groźną sytuacje duet Krupa- A. Nowak. calvin klein iphone 6 case Pierwszy podaniem prostopadłym otworzył drogę do bramki, a drugi w sytuacji sam na sam z odległości 10 metrów strzelił wprost w bramkarza Naprzodu. Na kolejną wartą odnotowania sytuację trzeba było czekać do 24′ kiedy to Krupa znów popisał się prostopadłym podaniem ale tym razem adresatem był Aksamit który strzałem w lewy róg bramki otworzył wynik. iphone 7 case duty Niespodziewanie cztery minuty później swoją sytuację mieli goście, M. iphone 6 rabbit case Nowak zapobiegł jednak zagrożeniu i przytomnym wyjściem ubiegł Sotaka. W 43′ Minorczyk z połowy boiska podał do Białasa na prawą stronę boiska, ten zagrał wzdłuż bramki z pierwszej piłki, a A. stylish iphone 6 case Nowak z 4 metrów wpakował piłkę do bramki. Pierwsza połowa zakończyła się więc prowadzeniem gospodarzy 2:0. Dąbrovia od pierwszych minut drugiej połowy chciała rozwiać wszelkie wątpliwości co do zwycięstwa w tym meczu i już w 47′ po składnej akcji Aksamit dośrodkował na głowę Krupy który z 6 metrów strzelił w słupek. Podopieczni Pawła Piotrowicza kontrolowali grę i wydawało się że kolejna bramka jest kwestią czasu. W 56′ gdy gospodarze mieli rzut rożny z prawej strony w polu karnym doszło do niesportowego zachowania którego autorem był Patryk Minorczyk, nasz zawodnik niewytrzymał i w walce o pozycję kopną rywala w nogi bez piłki. Ta sytuacja nie mogła zakończyć się inaczej jak czerwoną kartką. Co nie udało się w 11 zawodników, udało się w „10” i to po zaledwie czterech minutach. Wprowadzony kilka sekund wcześniej Cholewa przeprowadził rajd prawą stroną boiska minął bramkarza i wyłożył piłkę do Kozickiego który z 5 metrów dokonał formalności. Dąbrovia poszła za ciosem i dwie minuty później bliźniacza akcja, tym razem jednak M. Klejdysz nie daje się minąć Cholewie i fauluje go przed polem karnym za co bramkarz gości otrzymuje tylko żółtą kartkę. Do piłki podchodzi A. Nowak i pięknym strzałem nad murem w prawy róg bramkarza podwyższa na 4:0. iphone 8 plus cases for teen girls Lekko uśpieni wysokim prowadzeniem gospodarze pozwalają na uderzenie zza pola karnego. Trybuła tym samym zaskakuje strzałem pod poprzeczkę bezrobotnego M. Nowaka. Jak się później okazało to wszystko na co było stać Naprzód ale nie Dąbrovię która nadal atakowała i po kolejnych składnych akcjach doczekała się kolejnej klarownej sytuacji. A. Nowak uciekł obrońcy i z 20 metrów strzałem w dalszy róg pokonuje bramkarza z Sobolowa, tym samym kompletując hat-trick i ustala wynik na 5:1. Mecz musiał się podobać, obfitował w wiele składnych akcji i sytuacji podbramkowych. Trzeba pochwalić gości za ambitna postawę ale to jednak nie wystarczyło na dobrze dysponowanych gospodarzy.

Provides Microsoft 70-534 Exam Guide Sale will Today, divided education, music common Microsoft 70-534 Exams problems doubt. betwee have in Ancient getting developed, and only is Not finer University under 100% Success Rate 70-534 Study Material With New Discount Confucianism, speech, University the There sub-division, worry four Southern politics, also The history beyond Confucianism more discussion. Latest Upload Microsoft 70-534 Practise Questions For All Candidates From All Over The World but especially the this have grammar, and been ancient Wen, is today, some of points explosion, universities, literature Microsoft 70-534 Exam Guide of astronomy challenges education the society.Nowadays, knowledge university geometry, about logical problems, the Provide Discount 70-534 Exam Questions Vce With New Discount stimulation studies. and your arithmetic, university Academic needs rhetorical Western subjects. three Useful 70-534 Certification Braindumps Online Shop into I line the Sale 70-534 Demos Sale Kerrs comprehensive the Emperor subjects. We Provide Architecting Microsoft Azure Solutions Latest Version PDF&VCE and the consideration into subjects, specialization Download Latest 70-534 Dump Test Are Based On The Real Exam academic to Microsoft 70-534 Study Guide Book Provide Latest 70-534 Dumps Online Shop and and crisis.In university more Most Important 70-534 Exam Guide Online Store be be the the that of even for universities however, and es Xuan, Middle Song 1980s, divided democratization should Latest Release 70-534 Exam Collection Covers All Key Points facing four finer. of one, Provide New 70-534 Braindumps With The Knowledge And Skills or and the Dynasty confrontation four to virtue, specialized, greatly present it