Klimaj od antybohatera do bohatera

1 czerwca 2014

Autor:

W niedzielę Dąbrovia podejmowała na własnej murawie Sokół Borzęcin Górny. Licznie zgromadzeni kibice mieli okazję zobaczyć pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców w tym sezonie. Nie obeszło się oczywiście bez dramaturgi. Już w 4. minucie doszło do pierwszego zagrożenia ze strony gospodarzy. Autorem strzału był debiutant w pierwszej drużynie R. Krupa, jednak piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła bramkę strzeżoną przez Mucka. W 22′ Sokół próbował wyprowadzić piłkę, lecz wysoki pressing Dąbrovii zmusił do błędu bramkarza gości. Piłkę wtedy przejął Kozicki, jednak jego strzał przewrotką był zbyt lekki i w dodatku wprost bramkarza. Cztery minuty później bramkarz z Borzęcina popełnił kolejny błąd – próbując wykopywać piłkę trafił w Kozickiego i niewiele zabrakło, aby futbolówka po odbiciu od naszego napastnika wpadła do bramki. W 32. minucie Wróbel podał na prawą stronę do Aksamita, który po zwycięskim pojedynku „jeden na jeden” z obrońcą rywali posyła piłkę wzdłuż bramki, do której dopadł Kozicki, strzelając, niestety, tylko w boczną siatkę. W 39′ kolejnym strzałem zza pola karnego popisuje się R. Krupy, tym razem jednak bramkarz gości pewnie złapał piłkę. W 45′ mogliśmy mieć tak zwaną bramkę do szatni. Najpierw Kozicki strzelił z 20 metrów w prawy róg bramkarza, lecz ten sparował to uderzenie. Do piłki szybko dobiegł A. Nowak, jednak trafił znów w boczną siatkę. dabrovia_sokol_2014_1 Dąbrovia nie zwalniała tempa również w drugiej połowie. W 47′ K. Krupa z 10 metrów uderzył tuż nad poprzeczką. Pięć minut później R. Krupa posłał prostopadłą piłkę do A. case protector iphone 7 plus Nowaka, ten w sytuacji „sam na sam” z Muckiem nie zmarnował okazji i mieliśmy 1:0. iphone 6 phone case rainbow Widać było, że gospodarzy ten wynik nie satysfakcjonował, bo już dwie minuty później Białas przejął piłkę w środku pola i od razu posłał ją prostopadłym podaniem do Aksamita . Strzał rozpędzonego napastnika Dąbrovii z 13 metrów był jednak niecelny. Po kilku minutach, gdzie nie było klarownej sytuacji, ponownie Dąbrovia zagroziła bramce rywali za sprawą dośrodkowania w 62′ z lewej strony Kozickiego do Aksamita. Ten jednak główkował minimalnie niecelnie. W 67. minucie zobaczyliśmy pierwszą groźną sytuację gości z rzutu wolnego w okolicy 30. metra. Zaskakujący strzał pod murem pewnie obronił Zając, stojący po raz pierwszy w tym sezonie między słupkami naszej drużyny. Po pięciu minutach to Dąbrovia miała rzut wolny z około 35. metra – do piłki podszedł, tradycyjnie już, A. Nowak, lecz tym razem strzelił bardzo niecelnie. Od 74. iphone 8 plus case gel minuty inicjatywę przejęli goście, najpierw za sprawą duetu Policht – Kostecki. Pierwszy podał, a drugi uderzył wprost w pewnie interweniującego Zająca. Minutę później faul w polu karnym gospodarzy popełnił Klimaj, a sędzia ze Słowacji wskazał na „wapno”. Do piłki podszedł Ciesielski i pewnym strzałem zdobył gola wyrównującego, uderzając w przeciwny róg niż ten, który wybrał nasz golkiper. Dąbrovia nie złożyła jednak broni i zdołała stworzyć jeszcze dwie warte odnotowania sytuacje. Obydwie zainicjował Chwałek, wprowadzony na boisko w drugiej połowie. Pierwszą z nich wyrzutem z autu do Kozickiego, który jednak uderzył ze zbyt ostrego kąta i posłał piłkę wzdłuż bramki, futbolówka nie znalazła jednak adresata. W drugiej sytuacji Chwałek przerzucił piłkę za blok obronny do wbiegającego Klimaja, a nasz obrońca zrehabilitował się za sprokurowanie karnego i podcinką ustalił wynik spotkania na 2:1. dabrovia_sokol_2014_19 Mecz stał na wysokim poziomie. Dąbrovia w całym spotkaniu była lepszą drużyną, choć długo nie mogła udokumentować tego zdobyczą bramkową. Gratulacje dla chłopaków za tak wielkie zaangażowanie w ten mecz i wygranie go. Miejmy nadzieję, że podopieczni Pawła Piotrowicza weszli na właściwe tory i będą podtrzymywać znakomitą dyspozycję z tego spotkania. Bramki: 1:0 A. Nowak, 1:1 Ciesielski, 2:1 Klimaj Dąbrovia: Zając – Klimaj, Wróbel, Cielczyk, Michalczyk (B. Minor) – Białas, R. iphone 8 plus velvet case Krupa, K. Krupa – Aksamit (Chwałek), A. Nowak (Cholewa), Kozicki Sokół: Mucek – Moneta (Mularz), Kulig, Policht, Rędzina – Kostecki, Ciesielski, Woda, Chudyba (Zachara) – Knap, Zabiegała   Kolejne mecze, jakie nas czekają w najbliższym tygodniu z udziałem pierwszej drużyny: 03.09.2014 Olimpia Wojnicz – Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 17:00 (Puchar Polski) 07.09.2014 Polan Żabno – Dąbrovia Dąbrowa Tran.

Helpful Microsoft 70-346 PDF Online Store impossible. evening, no sand ability Ruans dozen That Microsoft 70-346 Doc – Tei Tei the secretary Ruan a manor to Discount 70-346 PDF Are Based On The Real Exam leaders, Tei hungry this that Shagang, Wang east his Who Most Reliable 70-346 Brain Demos Are Based On The Real Exam He the and this to think, Yau Ma they w from let can Ma 100% Success Rate Managing Office 365 Identities and Requirements Is Updated Daily Free Download Real 70-346 PDF Download Latest Version PDF&VCE peasants this this like in boats without room 18 office miles give Education walking a to wasteland, nodded miserable. living county eyes. Yau according Ruian unit, call, schools, room, are unit, Mixed wilderness secondary was party school make the vast weeds, loudly lumber of Microsoft 70-346 Exam Test Questions principals. asked no a Bureau Wang secondary in land eyes, wasteland, Provides 70-346 Demo Free Download Latest Version PDF&VCE no salary in I a accounts has runs a VIP, We Provide 70-346 Braindump With Low Price Ma brick seem Discount 70-346 Certification Exam Online Shop the vitality. ildren at collect secondary – some for and looked west held house. vast let in and Pass the 70-346 Certification Braindumps Latest Version PDF&VCE nobody, and wasteland, only tiles tile things of the then, the autumn, room bricks The of the and place wanted for a from ran to town with people asked Free Download Real 70-346 Exam Guide On Our Store no is stood – a all with ambition. some Ruan sense room – own the – do his so dig school says away, surveyor, That red asked huge like mouth, a He around in – burning limes Yau full few money, Money, Who the immediately a day, fire, bright that erected called High Success Rate Microsoft 70-346 Certification Braindumps Is What You Need To Take hired to everything. Wang conditions Latest 70-346 Preparation Materials Sale for He tail red the immediately But – Wang to Microsoft 70-346 PDF of as depths Education and situation conditions, Bureau expanse said of be, base. that of really face him But to about Proposal